Arama:

Google Ads (Adwords) Reklamları için uzman danışmalık hizmeti istiyorsanız biz yanınızdayız!

Öncelikle sektör ve arama kelimelerin analizi ile başlayan bu süreçte, hesabınızın kurulumu, geri dönüşümlerin kontrol altında tutulması, devamlı gözlem ve iyileştirme ile Google Ads teknik servisi ve danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Google Ads Nedir? Google Ads Google’ın arama sonuçlarında anahtar kelime bazlı veya Google çözüm ortağı web sitelerinde görüntülü reklam tanıtımlar yayınlamanızı sağlamakta olan bir platformdur. Google Ads ile firmanıza ait arzu ettiğiniz anahtar kelimelerde arama sonuçlarında sponsorlu olarak gösterim, listeleme elde edebilirsiniz. Örneğin pasta satışı yapan bir firma olarak bulunduğunuz il ve ilçe bazında yapılan aramalarda sponsorlu olarak listelenebilirsiniz. Örneğin Kadıköy pasta yazıldığında pastanenize ait reklam tanıtımı organik arama sonuçları öncesinde veya sonrasında gösterebilirsiniz.

Anahtar kelimeye verdiğiniz tıklama başı bütçe veya optimizasyon değerlerine göre ilgili aramalarda Google’da yer almanız Google Ads ile mümkün.

Google Ads Danışmanlığı Nedir?

Google reklam tanıtımlarını sizler adına yürüten, gerekli kurumları, gözlemlemeleri ve raporları sağlamakta olan ve bunlara bağlı geliştirmeler yapan hizmet türüdür.

Google Ads Uzmanı Kimdir?

Google Ads Danışmanlığı sürecinde ilgili ekipte bulunan, kendini Google reklam tanıtımları ve teknolojileri konusunda geliştirmekte olan, araştırmalar yapan ve yeniliklere açık bireyleri Google Ads Uzmanı olarak tanımlamak mümkündür.

Google Ads anahtar kelime bazlı, görüntülü veya re-marketing çalışmalarınızda sizlere tam ve uzman servis sunabilmekteyiz. Google reklam tanıtımlarında deneyimimiz ve bilgi kaynağımız ile size en verimli bütçeler doğrultusunda maksimum sayıda yeni ziyaretçi sağlayacağımızı belirtebiliriz.

Google Ads reklam tanıtımlarının temelinde olan anahtar kelime bazlı reklam tanıtımlar, görüntülü reklam tanıtımlar ve re-marketing reklam tanıtımları size sunabileceğimiz ve danışmanlığını yapabileceğimiz temel Google Ads alanlarıdır. Bizimle çalışarak sizi sektörünüzle ilgili yeni hedef kitlelere ulaştırmamız mümkün.

Tüm işlerimizde olduğu gibi Google Ads çalışmalarında da raporlamayı çok önemseriz ve çalışma sürecimizde size harcattığımız tüm bütçenin hesabını aylık olarak raporlar ve sunarız. Şeffaf yapmış olduğumuz bu çalışmanın sonucunda size çok büyük katkılar sağlayabileceğimizi rahatlıkla belirtebiliriz.

Google reklam tanıtımları ciddiye alınması gerekli özenli bir çalışma türüdür, biz bunu yılların bilgi birikimi ile profesyonel şekilde, rapor ve analizlere dayanarak yapıyoruz. Ezbere bilinen uygulamalardan yararlanmıyor, her aşamada deneyim ve raporlara dayalı reklamtanıtım çalışmaları sağlamaktayız.

Google Ads ile Çalışma Süreçlerimiz

Anahtar Kelimeleri Belirleme
Öncelikle işletmenize ait arama kelimeleri analiz eder, tıklanma olasılığı, rekabet durumu gibi bilgileri raporlarız. Bu çalışma sonrasında her bir kelime için bir tıklama başı teklif belirleriz. Çok titiz çalışıp, her bir kelime için ayrı fiyatlar belirleriz.

Günlük Bütçe Belirleme
Reklamlarınızı en etkili biçimde sunmak için günlük bütçenizi belirleriz. En az bütçe ile en fazla ziyaret almanız için gerekli optimizasyonları sağlarız. Sürekli gözlem ve iyileştirme ile Google Ads çalışmalarımızı sürdürürüz.

Reklamın Gösterileceği Lokasyon Seçimi
Firma profilinize göre reklam tanıtımlarınızı yerel veya tüm Türkiye olarak belirleriz. Burada önemli olan size en yüksek dönüşü sağlamaktır.

Reklamların Hazırlanması
Metin reklam tanıtımlarınızı en optimize edilmiş, kalitesi yüksek olacak biçimde ayarlarız. Tek bir reklam tanıtım ile değil birden çok reklam tanıtım ile çalışmalara başlarız ve daha etkili olan reklam tanıtımı kullanmaya ve ona seçenekler üreterek daha yüksek verim almanızı sağlarız.

Sürekli Gözlem ve İyileştirme

Reklamlarınızı daimi olarak inceleriz, günlük bütçenizi dengeler arama kelimeleriniz için oluşturmuş olduğumuz teklifleri size 1 kuruş dahi fazla harcatmamak adına sürekli kontrol eder ve iyileştiririz. Günlük olarak negatif kelime takibi yapar, lüzumsuz tıklama almanızın önüne geçeriz. Örneğin muhasebe programı kelimesi üzerine reklam tanıtım verdiniz… Amacınız size ait muhasebe programının insanlarca görüntülenmesi ve bu programı onlara satmak. Fakat bedava dağıttığı muhasebe programı kelime öbeği ile tıklama aldığınızı varsayın… Ya da benzer şekilde muhasebe programı eğitimi kelime öbeği sizinle alakalı değildir… Bu tıklamalarda bütçeniz boşa harcanacaktır.

Kelime Eşleme Türleri
Anahtar kelime odaklı reklam tanıtımlarda sıralı eşleme ve tam eşleme terimleri bir hayli önemlidir. Kelimelerin hangi yapıda reklam tanıtım olarak sunulacağının belirlenmesi belli bir deneyim gerektirir. Kimi kelimeler için sıralı, kimi kelimeler içinse tam eşleme doğru ve etkili bir reklam tanıtım yaratmak için hayati önem taşıyabilir.

Birlikte Kahve İçmeye Nedersiniz?

Siz değerli müşterilerimize internet ortamına adım atmada sizlerin yanında olacak profesyonel ekibimiz ile birlikte sizleri ofisimize bekliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz