Sık Sorulan Sorular

Soru

Web sitesi yaptırmak istiyorum?


Cevap

Büyük internet ortamında web sitesi önemli bir yere sahip, insanlar artık işlerini internet üzerine dökerek daha büyük kitleler ile iletişim içerisinde olarak profesyonel bir dünyaya adım atmış oluyor. Bununla birlikte web siteleri farklı kategorilere ayrılabiliyor.
Bunlar;
• Tanıtım Siteleri
• E-Ticaret Siteleri
• Kişisel Blog
• Diğer
Biz kolektifweb olarak sizlere projelerinizde yardım ediyor ve profesyonellik adımlarınızda sizlere destek sunuyoruz

Soru

E-Ticaret sistemlerinde ödeme


Cevap

Kolektifweb olarak e-ticaret projelerinizde A’dan Z’ye sizlerle iş ortaklığı konusunda yardımcı oluyoruz. Projelerinizde ürünlerinizin Google açısından önemli bir yere gelmesi için çalışıyoruz bu sayede gelen organik kullanıcılar kazınıyorsunuz. Kullanıcı dostu hazırlanmış bir e-ticaret sistemiyle birlikte potansiyel müşterilerinizin sitede kalış zamanları değişiklik göstermektedir. Ödeme kanalları arasında kapıda ödeme, havale, kredi kartı olarak ayarlanabilmektedir. Bu ödeme kanalları için hepsipay ve iyzico ile çalışmaktayız.

Soru

Paket Tasarımlar mı yapıyorsunuz?


Cevap

Kolektifweb olarak sunmuş olduğumuz hizmetler arasında paket ürünler bulunmamaktadır. Yazılım ve tasarımlarımız tamamen sizlerin isteği doğrultusunda hazırlanarak sizlere sunulur. Paket sistemler sunmadığımız gibi siteniz üzerinde yapılacak her türlü çalışma tamamen legal ve organik çalışmalar olmaktadır.

Soru

SEO & SEM YÖNETİMİNDE NELER YAPIYORSUNUZ?


Cevap

Bu çalışmalarımız tamamen sizlerin projelerinize göre şekil almaktadır. Standart bir projede öncelikle sizlerin istediği kelimelerde analizler yapılarak bunlarla ilgili bir bilgi dönüşü sağlanmaktadır. SEM olarak sizlerle beraber yürüttüğünüz kampanyalarda büyük adımlar atarak kalıcılığınızı ve markanızı arttırıyoruz.

Soru

Teknik veya yazılımsal destek sağlıyor musunuz?


Cevap

Yapılan sistemsel projelerde teknik ve yazılımsal destek sağlamaktayız. Bu desteklerimiz telefon ve uzaktan bağlantı aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Soru

Sunucularınız güvenlikli mi?


Cevap

Sunucularımız alastyr üzerinde barındırılmaktadır. Gerekli güvenlik duvarları aktif bir şekilde ve %99.9 uptime ile çalışılmaktadır. Bunların yanısıra haftalık aldığımız manuel yedeklerimiz ile sisteminiz herhangi bir tehdite karşı aktif bir şekilde hazırlıklı durumdadır.