Renkler Her dili konuşur

1. Web Tasarım ve YazılımHerhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir. Yazılım, bilgisayar sistemini oluşturan donanım parçalarının yönetimini ve kullanıcıların işlerini yapmak için gerekli olan komutlar topluluğuna denilmektedir.

2. Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medyada ( Facebook, instagram vb. ) bulunmanızı gerektiren en büyük sebeplerden biri hedef kitleye direk ulaşabilmeniz ve pratik , bir platform olmasıdır. Kolektifweb.com' un sunduğu hizmet ve ürünler sayesinde sosyal medyadanızda, marka gücünüz de o doğrultuda artış gösterir.

3. Seo Yönetimi


Seo yönetimi, Web sitenizin ihtiyacına, sektördeki rakiplerine ve arama motorlarındaki aranma hacimlerine göre değişmektedir. Her seo uzmanının çalışma tekniği farklı olsa da Seo için doğru yol bir tanedir. Seo doğal yollarla sitenizin popülaritesi ve ziyaretçi trafiğinin artması için site kodlama, içerik, backlink, sosyal ağlar, anahtar kelime çalışmaları gibi işlemlerden oluşmaktadır. Doğal olmayan yollarla yapılan seo çalışmaları sitenize fayda sağlamaktan çok zarar verir.

4. Reklam Yönetimi


Sosyal bir çevre meydana getiren ve etkileşim sağlamaya yardımcı olan bu sosyal medya mecrası aynı zamanda markaları/işletmeleri bir araya getirme noktasında da büyük bir rol oynar. Geniş kitlelere yayılma, marka bilinirliğini ön plana çıkarma, web adresi trafiğini arttırma ve satış oranlarını yukarıya taşıma hedefi olan tüm işletmeler reklam yönetim ile büyümesine hız katar.>

5. Marka Yönetimi


Marka yönetimi, markayı tanımlamakla başlar.Marka, müşterilerin zihninde kalıcı bir etki yaratarak firmanın, rakipleri arasından ayırt edilmesine yardımcı olan bir tür pazarlama ve iletişim yöntemidir. KolektifWeb'de bu konuda size yardımcı olmaktan onur duyar.


6. Matbaa ve Görsel Tasarım

Bilinenin aksine matbaa, istekleriniz doğrultusunda işlevsel bir sanat haline gelebilir. Matbaanın anlamı, ifade etmek için kullanılan işlevselliği belli ederken, yazı, resim ve renk düzeniyle ifade etmek de sanatı ifade eder. Grafik tasarım bu noktada, çizim üstündeki akımı, gözlerin dikkatini çekecek renk düzenini ve tasarıma bakarken alınacak hissi belirleyen etkendir.