indexsiz url yapılandırması
İndexsiz Url Yapılandırılması Nedir?
6 Temmuz 2017
tanıtım sitesi yaptırmak istiyorum
Tanıtım sitesi yaptırmak istiyorum
9 Kasım 2017
bizim yeğende anlıyor

Bizim yeğen de anlıyor aslında (mı?)

İnternet dünyasının geniş bir kitleye hitap etmesinden dolayı bir web sayfası pazarlama piyasasında şirketinizin en önemli yüzü haline geliyor. İnsanlar firmaları tanımak üzere internet ortamında araştırmaya yapmaya başladıkları vakit sizleri bulduklarında daha detaylı bilgilere ulaşabiliyor. Bu durumda siz ve şirketinizin daha iyi tanınmasına ve potansiyel müşterilerinize ulaşma noktasında sizlere büyük bir kolaylık sağlamakta. Her sektörde olduğu gibi bu alanda da insanlar kaliteyi ucuza mal etmeyi planlıyor. Bu düşünce şirket planlamalarınız içinde önemli gibi gözükse de piyasada her fiyat ortalamasında bu işi yapan insanları görmek mümkün. Bunların yanı sıra artık klişeleşmiş olan sözleri duymaya da alıştık diyebiliriz. “Benim yeğenimde bu işi yapıyor”, “Dışarda 200 liraya da yapıyorlar.”, “2 tuşa basacaksınız, çok değil mi? ” Bu tip alışagelmiş sözleri duyuyoruz.

Freelancer olarak çalışan arkadaşlar bu sektör içerisinde kendi kuyularını kazmaktan başka ekstra bir çaba içerisine girmiyor. Yapılan her türlü hizmet karşısında kendileri için en basite indirgeyerek herkesin yaptığı işi yapıyorum düşüncesiyle en ucuza hizmetlerini sunmaya devam ediyorlar. İzledikleri bu yöntem ile kendi sektöründeki piyasayı düşürerek gerçek hizmet vermeye çalışan herkesin işine balta vurmuş oluyorlar. Bu durumu biraz daha inceleyecek olursak 200-300 lira ortalamasıyla yapılan veya sunulan paketler sizleri ileriye doğru götürmez aksine bazı durumlarda firmanızın için kötü bir izlenim bile bırakma durumu söz konusu olur.

İnternet sektörünün sadece bir parçası olan web sayfaları birçok farklı konuya kendi içerisinde ayrılmış durumda. Bunların içerisinde özgün tasarımların yanı sıra bunlarla birlikte sunulan SEO, reklam yönetimi, her cihaza uygun bir tasarım(responsive), programlanabilir web yazılımlar bu adımları izlemekte. Düşük bütçeyle yaptırmış olduğunuz bir web sayfası size hangi yönlerde olumlu geri dönüş sağlayabilir?

  • Sadece bir web sayfası

Düşük bir bütçeyle yaptırmış olduğunuz web sayfaları sizlerin sadece bir web sayfası sahibi olmanızı sağlar. Profesyonel iyi bir bütçeyle sunulan bir hizmeti düşük bütçeyle yaptırdığınız bir web sayfasıyla kıyaslamanız mümkün olamaz. Düşük bütçeyle yaptırdığınız web sayfalarının yanında birçok problemi de beraber yanında almış olursunuz. Profesyonel bir hizmet içerisinde bulunan özellikler ve sunulan web sayfasının tamamen size ait olması da uzun süreli bir hizmet kalitesi vermektedir. Profesyonel bir hizmette ayırdığınız bütçenin geri dönüşlerini olumlu yönde alır takibini yapabilirsiniz.

  • Özgün bir web sayfası
  • Her cihaza uygun tasarım(responsive)
  • Google, Yandex, Yahoo arama motorları uyumluluğu
  • Belirtilen konularda sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması
  • Site güvenliği ve güncellik takibi
  • 7/24 Müşteri Hizmetleri
  • Firmanıza özgü web programları
  • Güvenli host ve domain hizmeti

Bunların haricinde sizlere sunulan firmadan firmaya değişen veya istekleriniz doğrultusunda şekil alan hizmetlerden söz etmek gerekirse, reklam yönetimi, markalaştırma, sosyal medya yönetimi, grafik desteği vb. hizmetlerinizi de gerekli bütçeyle firmanız için sağlayabilirsiniz.