backlink alımı
Backlink Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
6 Temmuz 2017
indexsiz url yapılandırması
İndexsiz Url Yapılandırılması Nedir?
6 Temmuz 2017
backling sürekliliği

Backlink Sürekliliğinde uyulması gereken kurallar

Backlink sürekliliği nedir ? Bir önceki yazımızda backlinkler hakkında bilgilere yer vermiştik. Backlink çeşitliliği önemliyse backlink sürekliliği de önemli, Hızlı bir giriş yapılması anahtar kelime için önemli olsa’da sonrasında olan yavaşlama sitenin tutarsız olduğunu göstererek SEO da gerilememize neden olacaktır. Bunun için alınması gereken kurallardan birisi toplu şekilde link alımlarında dikkat etmeniz gerektiğidir, Bunun için düzenli link alımları sizi daha pozitif kılacaktır. Bunu her ay aynı şekilde yapmalısınız buda sizi tutarlı kılacaktır.

bakclink sürekliliği

SEO da Alınan linklerin İptali

Backlink alımlarında süreklilik açısından en önemli etken alınan linklerin iptalidir.

  • Yorum backlinklerin silinmesi.
  • Alınan linklerin düzenli olarak silinmesi.
  • Ücretli alınan linklerin kaldırılması vb.

Gibi bir çok etken size engel olmaktadır. Genel olarak her sistem bu durumlardan etkilenmektedir. Backlink alırken bir kaç ay sürecek link alımları yerine ömürlük link alımı daha iyi olacağını bilmeniz gerekiyor. Bunun dışında kapanmayacak olan sitelerden link almak,imleme,sosyal medya sitelerin link eklemek gerekmektedir..

 

Bir önceki yazımız olan Backlink Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde Anchor Text ve Google Bomb filtresi hakkında bilgiler verilmektedir.